Катерина Мосієнко із Решетилівки завоювала 5 місце на міжнародних змаганнях «Grand prix Polonia 2024»

Юна решетилівська спортсменка Катерина Мосієнко взяла участь у міжнародних змаганнях із спортивного орієнтування у Польщі.

Із 22 по 24 червня в польському Щецині проходив юнацький чемпіонат Європи EYOC 2024, в якому брали участь команди найкращих юних спортсменів своїх країн у вікових групах до 16 та 18 років. Україну представляли дванадцять «збірників», що відібрались на всеукраїнських змаганнях, які тривали протягом року у різних регіонах країни.

Окрім основного складу збірної, керівники команди організували другий склад, що надало можливість спробувати себе на міжнародному рівні всім бажаючим перспективним спортсменам.

Завдяки тому, що на останніх двох чемпіонатах України — у столиці та Житомирі, вихованка Решетилівського центру туризму Катерина Мосієнко стабільно входила в десятку кращих спортсменів своїх вікових груп, три рази підтвердила 1 розряд, а також одного разу дівчині не вистачило всього 40 секунд до КМС, це й дало можливість отримати решетилівській орієнтувальниці запрошення в другий склад молодіжної збірної чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування.

Перед змаганнями спортсмени пройшли 10-ти денний тренувальний збір поблизу міста Тукумс в Латвії. Тренувальний процес однаковий для обох складів: по два тренування на день, тестові змагання в Кондаві та Ризі, змагання з клубом «Magnets», безліч тренувальних дистанцій в лісових масивах та лабіринтах. Окремо організовано латвійцями квест по старій Ризі.

В Щецині паралельно чемпіонату Європи проходили супутні змагання «Grand prix Polonia 2024», де всі бажаючі могли себе спробувати на тих же дистанціях, де змагались «збірники».

У перший змагальний день, на довгій дистанції решетилянка Катерина Мосієнко виборола 6 місце у своїй категорії, на середній дистанції та спринті наша спортсменка завоювала 4 сходинку. Загалом, по сумі трьох днів Катерина виборола 5 місце.

Участь у змаганнях брали спортсмени із різних країн. Зокрема, за перемогу боролися орієнтувальники із Польщі, Португалії, Німеччини та Нової Зеландії.

Для Катерини змагання із кращими орієнтувальниками світу— це неймовірний досвід, нові знання, враження та знайомство із однолітками-спортсменами.