Учні Глибокобалківського навчального закладу отримали допомогу від ЮНІСЕФ
![Учні Глибокобалківського навчального закладу отримали допомогу від ЮНІСЕФ](/uploads/2023/01/07/322234810_1304484823454032_364149589800752744_n.jpg)
Наприкінці року Полтавщина отримала від Міжнародної організації ЮНІСЕФ 4000 шкільних рюкзаків із канцелярським приладдям для дітей-переселенців і тих, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Кожен наплічник містить повний набір канцтоварів і необхідного шкільного приладдя: зошити, щоденник, фарби, пляшку для чистої питної води, пластилін, ручки, фломастери, ножиці, клей, олівці. Рюкзаки різних видів: для учнів початкової школи, а також старшої й середньої школи.
Одними із перших допомогу отримали школярі Глибокобалківського навчального закладу. Закладу передали рюкзаки для школярів початкової та середньої школи.
![](/uploads/2023/01/07/322801419_1800552320300526_1685672144687444624_n.jpg)
«Учні нашого закладу отримали від ЮНІСЕФ та відділу освіти Решетилівської міської ради в рамках допомоги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, чудові шкільні рюкзачки. Вони містять все необхідне для навчання: зошити, щоденник, фарби, пластилін, ручки, олівці та інші канцтовари. Діти були безмежно щасливі отримати такий чудовий рюкзачок», — повідомляють у навчальному закладі.
Окрім цього, школа отримала дитячі пуфи, набори кольорової крейди для малювання на папері та шкільній дошці, дидактичні ігри.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA