ВК «Решетилівка» здобув дебютну перемогу у Єврокубках

Учора, 16 жовтня, ВК «Решетилівка» зіграв історичний дебютний матч у Кубку виклику.

Гравці ВК «Решетилівки» перемогли фарерський «Клаксвік» з рахунком 3:1 (22:25, 25:19, 25:13, 25:17) у першому матчі 1/32 фіналу Кубка виклику з волейболу.

Тепер, щоби пробитися до 1/16 фіналу, 17 жовтня, у матчі-відповіді «Решетилівці» достатньо виграти два сети.

Керівництво клубу відзначило, що до першої перерви гравці збірної Полтавської області дали осічку, але вже після першої перерви показали зовсім інший волейбол.

«Позначилася і відсутність через проблеми зі здоров’ям досвідченого зв’язуючого Миколи Куранова. Тож граючий наставник „Клаксвіка“ — лише 24-річний (!) Майкл Роуселл разом зі своїми підопічними витиснули із цієї ситуації по-максимуму. Однак уже після першої перерви „Решетилівка“ постала в абсолютно іншому ігровому обличчі. Хлопці заспокоїлися, згадали, що від них апріорі очікував наставник Андрій Левченко, і заграли в інший волейбол. При цьому роль „першої скрипки“ шикарно виконав капітан решетилівців Нік Сотник, чиї атаки, зрештою, засмутили опонентів добрих 22 рази. А тут ще й Руслан Осипенко „першими темпами“ солідно наколошматив…», — зазначили на сторінці волейбольного клубу в соцмережі