Вихованці Решетилівської філії ПОЕНЦУМ досліджують світ рослин
Юні дослідники на заняттях поринають у захоплюючий світ рослин.
У Решетилівській філії обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді фінішувала декада сільського господарства.
У рамках декади, вихованці гуртка «Чарівний світ природи» пізнавали таємниці осені. До декади сільського господарства вивчали овочі та фрукти, особливу увагу приділяючи королю осені — гарбузу.
А от гуртківці «Від насінини до рослини» до декади сільського господарства створили власних зелених друзів. Під керівництвом Юлії Василівни Шапошник юні екологи виготовили еко-іграшки «Трав’янчики». У філії наголосили, що це був не лише майстер-клас, а й справжнє свято творчості та любові до природи.
«Хліб — це життя!» — саме під таким девізом пройшла виховна година, присвячена декаді сільського господарства, в гуртку «Чарівні квіти».
«Вихованці дізналися багато нового про те, як вирощують хліб, яка праця в нього вкладена і чому його потрібно берегти. Керівник гуртка допомогла вихованцям зрозуміти, що хліб — це не просто їжа, а результат великої праці багатьох людей. Тепер вони знають, скільки зусиль потрібно докласти, щоб на нашому столі з’явився свіжий хліб. Давайте разом берегти цей дар природи!», — підсумували у Решетилівській філії ПОЕНЦУМ.
До декади сільського господарства вихованці гуртка «Горщечкові рослини», І група, випробували себе в ролі маленьких агрономів. Діти посіяли насіння мікрозелені та дізналися багато цікавого про процес пророщування. Юні дослідники з нетерпінням чекають на перші паростки.
Вихованці гуртка «Екологія для допитливих» під керівництвом Людмили Миколаївни Тищенко теоретичні знання поєднуються з практичними навичками. Дітки вивчали інформацію про рослини-обереги, а потім втілювали свої знання у творчі проєкти. Створені плакати стали яскравим доказом того, що навчання може бути не тільки корисним, а й дуже цікавим!
Гуртківці «Неорганічної хімії в побуті» під керівництвом Інни Пасішник вирушили у віртуальну мандрівку світом хліборобства. Вихованці мали змогу зазирнути у таємниці виробництва хліба, а завдяки цікавій вікторині про історію та традиції хлібопечення, юні хіміки поглибили свої знання про цей важливий продукт.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA