У селі Остап’є виготовляють борщові заправки на фронт
![У селі Остап’є виготовляють борщові заправки на фронт](/uploads/2023/03/09/polish_20230309_145237898.jpg)
Небайдужі жителі села Остап’є продовжують підтримувати захисників на передовій.
Цього тижня родина Легких розпочала виготовлення другої партії борщових заправок на фронт. Традиційно, для заправки, обирають найсмачніші та найкорисніші українські продукти — цибулю, буряк, томатний сік, спеції.
«Цибулю в магазині купили, а буряк — поділилися люди. Томат був трохи свій, трохи в сусідів взяли. За цим разом уже виготовили 18 баночок заправки. На цьому зупинятися не збираємося», — зазначає волонтер Наталія Легка.
Родина волонтерів готова запустити серійне виробництво у селі та підтримувати наших воїнів і надалі смачними домашніми стравами. Головне — це мати вдосталь інгредієнтів та тари для фасування готової продукції. Тож усіх небайдужих жителів громади прохають допомогти у зборі банок та кришок.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA