Юні туристи із Покровського зайняли третє місце на змаганнях із туризму
![Юні туристи із Покровського зайняли третє місце на змаганнях із туризму](/uploads/2023/03/15/polish_20230315_134048753.jpg)
Минулого тижня у Михайлівському ліцеї відбулися змагання з туризму. До навчального закладу завітали понад 150 юних туристів з усієї Полтавщини.
Відкрита першість Михайлівського ліцею, залік 25-го туристського кубку Полтавщини серед учнів та студентів зібрав 18 команд з громад Полтавщини. Серед них — і команда із Решетилівщини. Нашу громаду представляли вихованці гуртка «Пішохідний туризм», що діє на базі Покровського ОЗЗСО І-ІІІ ст. П’ятеро юних спортсменів із Покровського змагались в командній техніці (зв’язки ІІ клас дистанції) та особистій техніці (ІІ клас дистанції та один учасник І клас дистанції).
![](/uploads/2023/03/15/fb_img_16788801599927811.jpg)
![](/uploads/2023/03/15/fb_img_16788801555961684.jpg)
![](/uploads/2023/03/15/fb_img_16788801475925845.jpg)
![](/uploads/2023/03/15/fb_img_16788801431522015.jpg)
![](/uploads/2023/03/15/fb_img_16788801386718754.jpg)
![](/uploads/2023/03/15/fb_img_16788801248181544.jpg)
![](/uploads/2023/03/15/fb_img_16788801179855111.jpg)
![](/uploads/2023/03/15/fb_img_16788801135481684.jpg)
За підсумками змагань юні туристи із Покровського вибороли третє місце в загальнокомандному заліку, а також третю сходинку посіли в командній техніці по сумі місць із 15 команд. Що ж стосується особистих результатів, то тут Марина Запара і Дар’я Левченко теж завоювали «бронзу».
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA