Школярі із Покровського вчаться тактичній медицині
![Школярі із Покровського вчаться тактичній медицині](/uploads/2023/03/16/fb_img_16789625040880351.jpg)
У березні у навчальних закладах Решетилівської громади стартували заняття з тактичної медицини.
Цього тижня для учнів 10 та 11 класів Покровського навчального закладу провів тренінг з тактичної медицини колишній військовий, бойовий медик. Прізвище та ім’я не називають із метою безпеки.
Під час заняття діти ознайомилися із базовими навичками для надання само- та взаємодопомоги. Бойовий медик пояснював школярам, якими мають бути першочергові дії під час надання домедичної допомоги. Велику увагу на уроці приділили й поведінці в екстреній та стресовій ситуації.
![](/uploads/2023/03/16/fb_img_16789625135564647.jpg)
Тренінги покликані, щоб учнівська молодь не лише розуміла важливість вчасного надання першої і долікарської медичної допомоги, що може зберегти життя поранених, а й уміла надавати таку допомогу в екстрених випадках.
Михайло ЧУБ, Решетилівщина.UA