Остап’євські школярі «наторгували» майже 5 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
![Остап’євські школярі «наторгували» майже 5 тисяч гривень на підтримку ЗСУ](/uploads/2023/03/17/img_20230317_115417_856.jpg)
Цього тижня у Остап’євському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів відбувся благодійний ярмарок, де збирали кошти на підтримку наших захисників.
На ярмарку можна було скуштувати домашню випічку, печиво, фрукти. Завдяки благодійним торгам вдалося зібрати 4 895 гривень. Усі виручені кошти школярі передали родині Легких, які невтомно продовжують підтримувати бійців на фронті.
«Діти із Остап’євської школи зібрали і передали мені через тата кошти для ЗСУ. Уже зараховані на „банку“ нашим захисникам і підуть на добру справу. Вдячна учнівській молоді за підтримку», — зазначає волонтер Наталія Легка.
![](/uploads/2023/03/17/img_20230317_115417_830.jpg)
![](/uploads/2023/03/17/img_20230317_115417_299.jpg)
![](/uploads/2023/03/17/img_20230317_115417_599.jpg)
![](/uploads/2023/03/17/img_20230317_115417_520.jpg)
![](/uploads/2023/03/17/img_20230317_115417_840.jpg)
![](/uploads/2023/03/17/img_20230317_115417_407.jpg)
У свою чергу, Остап’євський навчальний заклад висловлює щиру вдячність батькам та школярам за можливість реалізації благодійного заходу у школі.
Нагадаємо, нещодавно у Остап’євській школі відбувся майстер-клас із виготовлення окопних свічок. Розповідала про основи виготовлення окопних свічок відома решетилівська волонтерка Наталія Легка.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA