Область отримала автобуси для вакцинації у віддалених громадах
![Область отримала автобуси для вакцинації у віддалених громадах](/uploads/2023/03/17/img_20230317_154859_498.jpg)
Цього тижня Полтавщина отримала два автобуси від ВООЗ.
Загалом Всесвітня організація охорони здоров’я направила в Україну близько 60 автобусів. Усі транспортні засоби розподілені між областями.
Очікується, що автобуси покращать ситуацію зі щепленнями та сприятимуть вакцинації всіх українців, які проживають у віддалених населених пунктах. Автобуси будуть укомплектовані мобільними виїзними групами і виїздитимуть у всі райони та села області.
![](/uploads/2023/03/17/img_20230317_154859_350.jpg)
![](/uploads/2023/03/17/img_20230317_154900_141.jpg)
![](/uploads/2023/03/17/img_20230317_154859_996.jpg)
«На цих авто мобільні бригади лікарів-імунологів виїжджатимуть у віддалені населені пункти у громадах для вакцинації населення проти інфекційних захворювань, а також COVID-19. За потреби представників вразливих категорій — пенсіонерів, людей з інвалідністю й переселенців — підвозитимуть до пунктів щеплення. Транспорт обладнаний спеціальними підйомниками і місцями для людей з інвалідністю. Така допомога — потужне посилення імунопрофілактики жителів області. Авто отримали за підтримки Євросоюзу», — прокоментував у своєму телеграм-каналі начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
Михайло ЧУБ, Решетилівщина.UA