Для військового із Шамраївки зібрали кошти на тепловізор
130
![Для військового із Шамраївки зібрали кошти на тепловізор](/uploads/2023/03/18/image_search_1679133859217.jpg)
Для військовослужбовця Євгенія Дзюбича, який нині боронить країну від ворогів на одному із найгарячіших напрямків — Бахмутському, громада зібрала кошти на прилад нічного бачення.
Вартість тепловізора — 60 тисяч гривень. Завдяки небайдужим однодумцям, підтримці волонтерських організацій та розголосу у соцмережах, вдалося зібрати потрібну суму коштів максимально швидко.
Невдовзі рідні Євгенія відправлять прилад захисникові на передову, щоб він зі своїми побратимами міг виявляти та нищити ще більше ворогів.
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA