Для школярів проводять години спілкування із психологом
431
![Для школярів проводять години спілкування із психологом](/uploads/2023/03/18/polish_20230318_163543192.jpg)
Цього тижня у Решетилівській філії І ступеня з дошкільним підрозділом відбулася зустріч школярів із практичним психологом, психологом-консультантом-фасилітатором ОЗ «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника» Юлією Полонською.
Під час спілкування із психологом діти виконали психологічну вправу «Монстрики настрою», нейрогімнастику «Черв’ячок», рефлексію «Комплімент» та пограли у гру «Шалені мордахи».
![](/uploads/2023/03/18/fb_img_16791500302783624.jpg)
![](/uploads/2023/03/18/fb_img_16791500236081027.jpg)
![](/uploads/2023/03/18/fb_img_16791500111149162.jpg)
![](/uploads/2023/03/18/fb_img_16791500049708130.jpg)
![](/uploads/2023/03/18/fb_img_16791499972344112.jpg)
Подібні години спілкування із психологом є вкрай важливі для емоційної підтримки школярів у цей непростий час.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA