Сьогодні у Федіївському та Покровському старостатах зберуть побутові відходи
278
![Сьогодні у Федіївському та Покровському старостатах зберуть побутові відходи](/uploads/2023/03/21/polish_20230223_090056584.png)
Комунальне підприємство «Покровський комунгосп» опублікувало графік вивозу сміття у населених пунктах громади на цей тиждень.
Згідно із інформацією, у вівторок, 21 березня, комунальники проведуть збір побутових відходів у селі Покровське по вулицях Освітянська, Зоряна, Елеваторна, Робітнича, Світанкова, Зелена, Миру, Шевченка, Грушевського; провулки Фруктовий та Чураївни. А також вивезуть непотріб, що назбирався у мешканців Федіївського старостату.
У свою чергу комунальники нагадують: громадянам, які не заключили договір із КП «Покровський комунгосп», вивозити сміття вони не можуть. Щоб почати користуватися послугами підприємства, варто заключити угоду та вчасно сплачувати за послуги.
Михайло ЧУБ, Решетилівщина.UA