В Одесі затримали двох ворожих інформаторів, які розвідували позиції української ППО
![В Одесі затримали двох ворожих інформаторів, які розвідували позиції української ППО](/uploads/2023/03/21/polish_20230321_134840938.jpg)
Служба безпеки викрила ще двох інформаторів російських спецслужб у ході контрдиверсійних заходів на Одещині.
Вони збирали розвіддані про місця розташування підрозділів Сил оборони і стратегічно важливих об’єктів критичної інфраструктури на території регіону. Насамперед зрадників цікавила інформація про переміщення колон з військовою технікою та позиції систем протиповітряної оборони ЗСУ.
Отримані відомості ворог планував використати для підготовки повітряних ударів по обласному центру. Втім контррозвідники СБУ своєчасно викрили обох зловмисників.
![](/uploads/2023/03/21/img_20230321_134346_551.jpg)
![](/uploads/2023/03/21/img_20230321_134346_562.jpg)
![](/uploads/2023/03/21/img_20230321_134346_033.jpg)
![](/uploads/2023/03/21/img_20230321_134346_199.jpg)
![](/uploads/2023/03/21/img_20230321_134345_972.jpg)
![](/uploads/2023/03/21/img_20230321_134346_040.jpg)
![](/uploads/2023/03/21/img_20230321_134345_947.jpg)
![](/uploads/2023/03/21/img_20230321_134345_759.jpg)
![](/uploads/2023/03/21/img_20230321_134345_842.jpg)
![](/uploads/2023/03/21/img_20230321_134346_526.jpg)
За даними слідства, ворожими інформаторами виявилися двоє місцевих жителів. Один з них — працівник комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси».
Російська спецслужба завербувала їх дистанційно, а в поле зору ворога одесити потрапили через свої прокремлівські погляди, які ті не приховували. Для комунікації з агресором любителі «руського міра» використовували месенджери.
Наразі обом зловмисникам повідомлено про підозру й помістили під варту.
Олександр СТЕПАНЕНКО, Решетилівщина.UA