У громаді визначили кращі шкільні театральні колективи
![У громаді визначили кращі шкільні театральні колективи](/uploads/2023/03/23/polish_20230323_121834166.jpg)
Цього тижня Решетилівський відділ освіти провів І етап обласного фестивалю-конкурсу театральних колективів «Браво».
Конкурс проводиться щорічно з метою популяризації театрального мистецтва серед учнівської молоді, виявлення і підтримки талановитих дітей, сприяння їх творчим здібностям, забезпечення змістовного дозвілля.
Учнівські команди із шести закладів освіти демонстрували свій рівень театральних здібностей, вміння вживатися у роль та проявляли акторський талант. Юні театрали пропрацювали художній рівень драматичного твору, режисерське вирішення вистави, виконавську майстерність, сценографія та костюми, музичне оформлення.
Участь у І етапі фестивалю-конкурсу брали такі колективи:
![](/uploads/2023/03/23/a1e558ac5283f0c0d52f63ed782e4315.png)
1. «Червона калина», Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст. (вистава «Язиката Хвеська»);
![](/uploads/2023/03/23/0b3b38e8ae64a1e1bd63c9730cf528bc.png)
2. «Прем’єра», Федіївська філія І-ІІ ст. Покровського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (вистава «Ріпка» на новий лад);
![](/uploads/2023/03/23/d9d8e9919bb323900af03627c6839cdd.png)
3. «Фенікс», Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка (вистава «Аліса в Дивокраї»);
![](/uploads/2023/03/23/b1bd7f0a0bab71077c3ede38251a5081.png)
4. «Веселі сусіди», Потічанська філія І-ІІ ст. ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І. Л. Олійника» (вистава «На перші гулі»);
![](/uploads/2023/03/23/669c532842098d44dade445edf24d641.png)
5. «Берегиня», Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст. (вистава «Наталка-Полтавка»);
![](/uploads/2023/03/23/3be9672c65bc5ad21fca250f172cfc99.png)
6. «Ранок», ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І. Л. Олійника» (п’єса-водевіль «Жартівниця»).
За результатами конкурсу переможця не визначали. Натомість ІІ місце розділили юні актори з «Червоної калини» Покровського ОЗЗСО І-ІІІ ст. та «Фенікса» Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ІІІ місце — за колективом «Ранок» ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І. Л. Олійника».
Призери нагороджені дипломами ІІ та ІІІ ступеня. Грамотами відділу освіти відзначені Злата Воскобойникова («краща жіноча роль», Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.) та Денис Трудненко («краща чоловіча роль», ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»).
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA