МедіаЛаби та міні-лабораторії: школи громади отримали сучасне обладнання для навчання
![МедіаЛаби та міні-лабораторії: школи громади отримали сучасне обладнання для навчання](/uploads/2023/01/13/322541179_5742618809160200_4005461580748437051_n.jpg)
Наприкінці минулого року навчальні заклади Решетилівської громади отримали сучасну техніку та обладнання для покращення освітнього процесу. У школах з’явилися інноваційні медійні та STEM-лабораторії, зони відпочинку, простори світла та звуку для розвитку творчих здібностей молоді.
Забезпечити шкільний простір новою технікою та навчальними приладами вдалося завдяки конкурсу «Шкільний громадський бюджет Решетилівської міської ради», котрий у воєнний рік проходив за підтримки швейцарсько-українського проекту DECIDE.
Для прикладу, у Малобакайському закладі освіти тривалий час не було сучасного звукового обладнання, що не дозволяло якісно проводити масові заходи. Та завдяки участі у конкурсі «Шкільний громадський бюджет» у закладі вдалося створити справді творчий осередок музичного мистецтва.
![](/uploads/2023/01/13/novomih.jpg)
У свою чергу, учні Новомихайлівського закладу отримали обладнання для створення гуртка медіаграмотності «МедіаЛаб». А в кабінеті біології Потічанського закладу освіти з’явилася міні STEM-лабораторія для проведення цікавих уроків.
Реалізація усіх цих проектів стала можливою за фінансової підтримки Решетилівської міської ради спільно із швейцарсько-українським проектом DECIDE.
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA