Решетилівський ліцей продовжує роботу над Стратегією розвитку закладу
![Решетилівський ліцей продовжує роботу над Стратегією розвитку закладу](/uploads/2023/04/20/photo_20230420_184047.jpg)
Команда педагогів, школярів та їх батьків проводить постійну роботу над написанням Стратегії розвитку свого навчального закладу.
Під час зустрічей робочої групи відбувається моніторинг вже проробленої роботи і визначення наступних кроків у написанні головного документа ліцею.
Днями відбулася презентація напрацювань команди, а саме: ознайомлення з цінностями, місією та візією закладу та розробка стратегічних напрямів і операційних цілей розвитку.
![](/uploads/2023/04/20/photo_20230420_183952.jpg)
![](/uploads/2023/04/20/photo_20230420_183953.jpg)
Головні критерії, над яким працюють нині — знайти шляхи для зміцнення матеріальної бази ліцею, обладнати класні кімнати технікою, модернізувати проведення уроків, визначити слабкі ділянки в організації навчального процесу. Окрім іншого, в його розвитку особливу увагу звертають на концепцію Нової української школи.
Завершити написання Стратегії розвитку планують в цьому році.
Юлія ГРІНЧЕНКО, Решетилівщина.UA