У вихідні дні енергетики закликають ощадливо використовувати електроенергію
343

Активне енергоспоживання варто перенести на денний час.
Щодня енергетики вживають заходів, щоб енергосистема працювала стабільно. Саме тому вкрай важливо, щоб кожен громадянин зробив свій внесок у покращення ситуації в українській енергетиці.
Про це повідомляють у Міністерстві енергетики України.
«Активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на денний час — з 10:00 до 17:00. У вечірні години просимо споживачів, за можливості, ощадливо використовувати електроенергію — з 18:00 до 22:00. Це допомагає знизити навантаження на систему», — зазначають у відомстві.
Відновлювальні роботи на пошкоджених енергооб’єктах продовжуються.
Михайло ЧУБ, Решетилівщина.UA