Після суботнього обстрілу у лікарнях Полтави залишаються семеро постраждалих

Після суботнього обстрілу у лікарнях Полтави залишаються семеро постраждалих

З них — троє дітей у тяжкому, але стабільному стані.

Станом на ранок понеділка, 22 червня, у міських лікарнях Полтави перебувають семеро постраждалих після ворожої атаки, що її ворог завдав по місту минулої суботи, 20 червня.

Про це повідомили у Полтавській міськраді.

Зокрема, медики надають допомогу п’ятьом дітям. Троє з них — у тяжкому, але стабільному стані, перебувають під постійним наглядом лікарів. Ще двоє проходять лікування у травматологічному відділенні. Їхній стан стабільний — вони вже готуються до виписки.

Також у медзакладах залишаються двоє дорослих. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.

Нагадаємо, що минулої суботи, 20 червня, увечері росіяни вдарили по Полтаві двома ракетами «Іскандер-М». У обласному центрі зафіксували влучання на території двох підприємств. В результаті атаки пошкоджені будівлі підприємств, автомобілі та житлові будинки поруч. Загалом пошкоджено 23 будинки. Під завалами знайшли тіло людини. Ще одна людина померла в лікарні. Того дня, зокрема, загинув військовий, який приїхав до Полтави у двотижневу відпустку із Харківського напрямку. Ще 14 полтавців зазнали поранень, з них — 6 дітей. У пам’ять про жертв атаки 21 червня у Полтаві було оголошено Днем жалоби.

Олександр СТЕПАНЕНКО, Решетилівщина.UA