На Полтавщині оголосили найвищий рівень пожежної небезпеки

На Полтавщині оголосили найвищий рівень пожежної небезпеки

Ризик пожеж у регіоні зберігатиметься до четверга, 25 червня.

Мешканців Полтави та області попередили про надзвичайну пожежну небезпеку, яка триватиме з 23 по 25 червня. У регіоні встановили червоний рівень через погодні умови, що можуть сприяти швидкому виникненню та поширенню загорянь у природних екосистемах.

Синоптики попереджають, що у цей час на Полтавщині триматиметься висока температура та відсутність опадів. Такі умови створюють ризик виникнення пожеж.

«Погодні умови сприятимуть високій ймовірності виникнення та розповсюдження пожеж в екосистемах, при наявності джерел займання (відкритого вогню)», — йдеться у повідомленні.

Михайло ЧУБ, Решетилівщина.UA