Обережно, гроза: через негоду частина області залишилася без світла

Обережно, гроза: через негоду частина області залишилася без світла

Вночі аварійне відключеня світла сталося у Гадяцькій громаді.

Мешканців Полтавської області попереджають про погіршення погодних умов: вдень та до кінця ночі 23 червня в регіоні очікується гроза.

Про це повідомили в Полтавському обласному центрі з гідрометеорології.

Синоптики оголосили І рівень небезпечності (жовтий).

Під час негоди жителям радять бути обережними на вулиці, не перебувати поблизу дерев, рекламних конструкцій та ліній електропередач.

Наслідки вчорашньої негоди вже зафіксували у Гадяцькій громаді, де сталося аварійне відключення електроенергії. Без електропостачання залишилися близько 600 абонентів. Про це повідомив очільник Полтавської ОВА Віталій Дяківнич.

Причиною знеструмлення стали несприятливі погодні умови. Наразі аварійні бригади працюють над усуненням пошкоджень та відновленням електропостачання.

Михайло ЧУБ, Решетилівщина.UA