Випускник Решетилівського ліцею отримав один із кращих результатів на НМТ

180 з математики — один із найкращих результатів серед випускників Решетилівського ліцею імені Івана Олійника на національному мультипредметному тесті цьогоріч.
Його з поміж інших учнів з високими балами показав випускник Андрій Дерябін. Хороші бали хлопець отримав також з української мови, англійської та історії України.
«Найлегшим, напевно, була українська мова і англійська. Найважчою була історія. Дуже тест непростий був. Але допомогло те, що я взагалі не хвилювався. Багато хто хвилювався, знаю, і це могло дуже серйозно вплинути на результат. Планую поступати в ДСНС в Черкаси. Там досить хороший виш. Батьки в мене теж не проти, щоб я там навчався. Я думаю вступлю і все буде добре», — говорить Андрій Дерябін, випускник.
Здобути гарні результати хлопцю допомогло сумлінне навчання, репетиторство і підтримка. Успіху свого учня радіє і класний керівник Ірина Байбуза.
«Звісно, що всі вчителі хвилювалися за своїх учнів, тому що ми розуміємо, що це і хвилювання, що це не простий такий виклик для кожного учня. і звісно, що за Андрія, в тому числі, хвилювалася. Але я знала, що ця дитина точно зможе досягти того результату, на який він заслуговує, на який він працював всі 11 років, адже він був відмінником. Я знаю, що ця дитина працювала. Це дитина, яка докладала зусилля. І вона показала дійсно чудовий результат, що його праця була не марною», — зауважує Ірина Байбуза.
Загалом у Решетилівському ліцеї Національний мультипредметний тест склали 106 випускників. Сумарний результат Андрія Дерябіна став чи не одним із найкращих у навчальному закладі.
Матеріал по темі дивіться за посиланням.
Юлія ГРІНЧЕНКО, Решетилівщина.UA