«Перший пішов»: залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує

«Перший пішов»: залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує

ЗСУ повністю знищили один із залізничих мостів на півострові.

Сили спеціальних операцій остаточно знищили залізничний міст через Північнокримський канал. Відтепер цей логістичний шлях в тимчасово окупованому Криму більше не існує.

Про це ССО повідомили у своєму офіційному Телеграм-каналі.

«Це була стратегічна військово-логістична артерія окупантів. Об’єкт був частиною транспортного коридору для переміщення вантажів, ресурсів і військово-матеріальних засобів у двох ключових напрямках: із території рф через Крим — для забезпечення угруповання військ на південному напрямку, а також усередині півострова — для підтримання функціонування кримської військової інфраструктури», — йдеться у повідомленні.

У ніч проти 22 червня дрони ССО влучними ударами знищили міст: було зруйноване як залізничне полотно, так і відбувся обвал одного з прогонів. Того ж дня, за повідомленням підпільного Руху опору, окупанти пригнали спеціальну техніку для ремонту мості. Тож у ніч проти 23 червня ССО поцілили дронами і по спецтехніці, і повторно — по залишках мосту.

Руйнування логістики вже спричинило транспортний колапс. Напередодні окупанти були змушені повністю зупинити рух пасажирських потягів у Криму, а єдиною точкою сполучення з територією рф залишилася Керч.

Паралельно з руйнуванням мостів Сили безпілотних систем здійснили масштабну атаку в ніч проти 23 червня. Українські військові уразили десятки російських об’єктів на тимчасово окупованих територіях.

Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA