Із міста відправили гумвантаж для бійців із 38-ї бригади
42

До збору допомоги долучилися трудові колективи та небайдужі жителі громади.
У вівторок, 23 червня, бійцям із 38 бригади направили партію консервів. До збору допомоги долучилися трудові колективи та небайдужі жителі громади.
«Щиро дякую колективу ЗДО „Ромашка“ за допомогу в закупівлі консервів. Також дякую всім „донаторам“ за підтримку», — подякувала небайдужим волонтерка Наталія Василенко.
Збір продуктів харчування для захисників, а також засобів особистої гігієни в Решетилівці триває на постійній основі.
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA