Військовому із Решетилівської громади на Сумський напрямок передали екшн-камеру GoPro

Пристрій за власні кошти придбали працівники виконкому міської ради.
Решетилівська громада продовжує допомагати війську та закривати запити від військових-решетилівців, які боронять країну на передовій. Цього разу на прохання військовослужбовця із Молодиківщини придбали екшн-камеру GoPro і карту пам’яті.
Пристрій за власні кошти придбали працівники виконкому Решетилівської міської ради, а секретар міської ради Тетяна Малиш передала обладнання особисто в руки дружині захисника.
«Таке обладнання є важливим помічником, адже допомагатиме військовим під час виконання бойових завдань, фіксації результатів роботи та збору необхідної інформації в зоні бойових дій», — повідомили у Решетилівській міській раді.
Як зазначають у мерії, незабаром камеру та флешку доправлять у бойовий підрозділ, який виконує завдання на Сумському напрямку.
«Дякуємо Сергію Олександровичу та всім українським воїнам за відвагу, незламність і вірність Україні. Бажаємо успішного виконання завдань і якнайшвидшого повернення додому з Перемогою», — йдеться у повідомленні.
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA