У Колотіях відкрили сезон кінопоказів просто неба

У Колотіях відкрили сезон кінопоказів просто неба

Для глядачів організували показ захопливого мультфільму «Ліло і Стіч».

Цього тижня у Колотіях відкрили сезон кінопоказів просто неба. У Колотіївському сільському будинку культури-філії організували показ захопливого мультфільму «Ліло і Стіч».

Перегляд мультфільму просто неба — на території місцевого парку поблизу закладу культури, зібрав дібрав десятки хлопчиків та дівчаток, а також їх батьків.

«На кінопоказ завітало багато діток та й дорослі не залишилися осторонь. Глядачі із задоволенням провели вечір у теплій та дружній атмосфері, насолоджуючись пригодами улюблених героїв. Дякуємо всім, хто долучився до нашого кіновечора! Сподіваємося, що він подарував вам гарний настрій, яскраві емоції та приємні спогади!», — йдеться у повідомленні.

Працівники сільського закладу культури дбають про змістовне та корисне літнє дозвілля маленьких жителів громади.

«До нових зустрічей на наших заходах», — підсумували у Колотіївському СБК-філії.

Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA