Наприкінці робочого тижня очікуються магнітні бурі

Наприкінці робочого тижня очікуються магнітні бурі

«Жовті» геомагнітні шторми вирували на Землі протягом кількох днів.

Вчора Землю накрила магнітна буря з К-індексом 4 (жовтий рівень), що впливала на самопочуття людей.

А от у п’ятницю, 26 червня, очікується незначне послаблення сонячної активності. Сьогодні очікується сонячна активність з К-індексом 3,3 (зелений рівень), що відповідає середнім магнітним бурям.

Як допомогти організму під час магнітних бурь?

— Дотримуватися режиму дня і харчування — повноцінно висипатися, їсти здорову і корисну їжу.

— Виключити гостре, солоне, жирне, алкоголь, знизити кількість кави.

— Пити трав’яні чаї та багато води.

— Здійснювати прогулянки на свіжому повітрі, по можливості — вибратися за місто. Але уникати прямого попадання сонячних променів.

— Невеликі фізичні навантаження допоможуть поліпшити стан і додадуть бадьорості.

— Уникати конфліктів, стресових ситуацій.

— Людям з хронічними захворюваннями рекомендується більше відпочивати, тримати під руками необхідні ліки.

— Вранці допоможе підбадьоритися контрастний душ, а ввечері розслабитися — ванна.

Михайло ЧУБ, Решетилівщина.UA