«Полтававодоканал» отримає грант на 6 мільйонів євро

«Полтававодоканал» отримає грант на 6 мільйонів євро

Кошти витратять на модернізацію каналізаційної системи у обласному центрі.

Обласне комунальне підприємство «Полтававодоканал» отримає 6 мільйонів євро грантових коштів на модернізацію каналізаційної системи Полтави. Відповідну угоду підприємство підписало вчора, 25 червня, у Гданську з Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO) — міжнародною фінансовою організацією, яка допомагає громадам реалізовувати екологічні та інфраструктурні проєкти.

Про це повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, який у складі делегації від Полтавщини перебуває у Польщі.

За його словами, грантові кошти спрямують на реконструкцію головної каналізаційної насосної станції Полтави, оновлення підвідних колекторів та будівництво сонячної електростанції для її живлення. Це допоможе зробити каналізаційну систему міста більш надійною, енергоефективною та стійкою до аварійних ситуацій.

«Дякую команді Полтававодоканалу за професійну роботу, партнерам із NEFCO — за довіру та підтримку, а також Полтавській обласній військовій адміністрації — за спільну роботу над реалізацією цього важливого для Полтавщини проєкту. Попри всі виклики воєнного часу, продовжуємо залучати міжнародну підтримку для модернізації критично важливої інфраструктури області», — написав Олександр Біленький.

Олександр СТЕПАНЕНКО, Решетилівщина.UA