Ще 160 українських захисників — вдома!

Усі звільнені оборонці перебували в полоні з 2022 року.
Напередодні вихідних додому в Україну з російського полону повернулися ще 160 захисників.
Як повідомив Президент України Володимир Зеленський, серед звільнених — військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.
Усі захисники перебували в російському полоні з 2022 року. Вони боронили Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках. Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.










«Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути — і військових, і цивільних», — написав у своєму Телеграм-каналі президент.
Серед звільнених зокрема й 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому — 66.
Станом на ранок суботи, 27 червня, інформації про те, чи є серед звільнених жителі Полтавської області, не було.
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA