«Срібло» й «бронза» всеукраїнських змаганнях «Пліч-о-пліч» з волейболу — у студентських команд із Полтавщини

«Срібло» й «бронза» всеукраїнських змаганнях «Пліч-о-пліч» з волейболу — у студентських команд із Полтавщини

На другу сходинку всеукраїнського п’єдесталу зійшли і гравці ВК «Решетилівка».

У Києві завершився четвертий етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські студентські ліги». У змаганнях взяли участь понад 100 чоловічих команд та понад 1 400 студентів з усієї країни. На шляху до фіналу учасники успішно пройшли студентський, обласний та міжобласний етапи, здобувши право боротися за медалі всеукраїнського фіналу.

Срібним призером цих змагань стала чоловіча команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

До здобуття срібної нагороди доклали рук і гравці ВК «Решетилівка», які у складі тепер уже віцечемпіона студентської волейбольної ліги захищали честь рідної Полтавщини. Про це повідомили у клубі й привітали спортсменів та тренерів із чудовим результатом.

До слова, до Полтави також поїде «бронза» жіночого студентського турніру — її вибороли волейболістки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA