Із шевченківськими школярами говорили про культуру харчування

Із шевченківськими школярами говорили про культуру харчування

Діти перетворилися на справжніх дослідників корисних звичок на унікальній інтерактивній виставці-грі.

У пришкільному таборі Шевченківського ЗЗСО ім. академіка В.О.Пащенка провели виставку-гру «Здорове харчування».

В ігровій формі діти:

1. Дізнавалися про речовини, необхідні для життєдіяльності організму.

2. Пройшли захопливі квести, розгадуючи загадки «Таємничого кошика».
3. Сортували продукти на швидкість у грі «Корисне vs Шкідливе».

4.Створили власну ідеальну «Тарілку здорового харчування» за допомогою яскравих макетів.

5. Дізналися, чому звичайна вода — це суперсила для організму, а цукор — хитрий шпигун.

«Діти не просто слухали, вони досліджували, крутили, бігали та приймали рішення. Тепер кожен з них точно знає, що корисна їжа може бути неймовірно смачною та веселою», — підсумували у освітньому закладі.

Дітлахи перетворилися на справжніх дослідників корисних звичок на унікальній інтерактивній виставці-грі.

Олександр СТЕПАНЕНКО, Решетилівщина.UA