Волонтерка Анастасія Пилипенко особисто передала автівку для земляка-військовослужбовця, яку придбали за кошти благодійників
![Волонтерка Анастасія Пилипенко особисто передала автівку для земляка-військовослужбовця, яку придбали за кошти благодійників](/uploads/2023/05/09/img_20230509_085130_902.jpg)
Кілька тижнів відома решетилівська волонтерка Анастасія Пилипенко збирала кошти на автомобіль для земляка-військовослужбовця із нашої громади, який несе службу на Харківщині.
Дівчина доклала максимум зусиль, щоб наші захисники-розвідники отримали автомобіль, що вкрай потрібний для виконання бойових завдань. Бригаду та прізвище чоловіка не вказують з міркувань безпеки. Минулого тижня Анастасія особисто передала позашляховик, який придбали завдяки підтримці громади.
У свою чергу волонтерка звернулася до усіх, хто вболівав за збір та прикладав зусилля, щоб захисники «мали колеса», що вкрай необхідні для оборони країни від ворогів.
![](/uploads/2023/05/09/image_search_1683611248969-1.jpg)
«Дякуємо кожному за ваші зусилля, підтримку, „донати“, репости, добре слово — все це стало вдалим результатом, який наближає нас до перемоги! Хочу висловити свою особисту вдячність творчому фронту, за вашу ініціативність, цілеспрямованість і доброту! Такої кількості проведених заходів на підтримку зборів особисто я — ще не бачила! Мене просто „розпирає“ від щастя, що я знаю таких людей, як ви. Ваші концерти, фотосесії, художні проекти об’єднували людей в один благодійний організм. Дякую, творчі!» — підсумувала Анастасія Пилипенко.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA