79-річна мешканка Покровського виготовляє шкатулки із листівок для підтримки ЗСУ
![79-річна мешканка Покровського виготовляє шкатулки із листівок для підтримки ЗСУ](/uploads/2023/01/16/34456784_edited.jpg)
Кожен мешканець Решетилівщини прагне якнайшвидшої Перемоги над роciйським агресором та підтримує українських воїнів. Навіть, якщо немає грошей, а є велике бажання і вільний час, наші земляки і тут знайдуть вихід. Пенсіонерка із Покровського Валентина Книш — чудовий приклад.
79-річна Валентина Олексіївна має чудове хоббі — жінка виготовляє шкатулки. Для виробів використовує підручні матеріали — листівки, цупкий папір, нитки, кольорові наліпки. Жінка тривалий час спостерігала за роботою місцевих волонтерів та розмірковувала про те, як стати також корисною і підтримати наших військових. Фінансової змоги допомагати захисникам пенсіонерка не має, здоров’я теж не дозволяє фізично працювати.
![](/uploads/2023/01/16/321075561_1022756268681075_4111602179697302521_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/16/321206927_6231718910185341_8935246054621359427_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/16/321239214_524132943033695_4721911058479860511_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/16/325365489_1346976299388790_870165114026024308_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/16/325366582_471643715176205_7911488420881954487_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/16/325367392_857584662133302_2909434172460662377_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/16/325368612_514855170746843_2997926046908552008_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/16/325375702_739858540803458_8979831282648688599_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/16/325387170_707089877493204_8993470077468779766_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/16/325403134_897872444726914_8365197635963636435_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/16/325667726_1913303978844577_2218870736969795757_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/16/325735588_487231533557516_7799662179405908258_n.jpg)
Нещодавно Валентина Книш звернулася до Покровської шкільної громади, де із перших днів війни розгорнули потужний волонтерський осередок. Свої вироби жінка передала покровським волонтерам. Майже десяток hand made коробочок відразу ж виставили на продаж. Фіксованої ціни не встановлювали, тож кожен може придбати шкатулку за «донат» на підтримку наших захисників.
![](/uploads/2023/01/16/img_20230116_183002_675.jpg)
Вироби Валентини Олексіївни можна придбати у Решетилівці або у Покровському. Телефон для довідок: 066 95 28 234.
Михайло ЧУБ, Решетилівщина.UA