Школярі із Решетилівщини виготовляють обереги для ЗСУ
![Школярі із Решетилівщини виготовляють обереги для ЗСУ](/uploads/2023/05/16/polish_20230516_210929852_edited.jpg)
Листівки та патріотичні вироби школярі із навчальних закладів Решетилівської громади постійно виготовляють для військових, які захищають нас від ворога.
Роблять це діти із вірою у нашу якнайшвидшу Перемогу. Власноруч зроблені подарунки передають бійцям через місцевих волонтерів.
Цього тижня старшокласники ОЗ «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника» вчилися плести браслети-обереги для воїнів ЗСУ. Невдовзі обереги попрямують на передову. А разом з ними — частинка дитячого тепла, любові й підтримки для наших мужніх Героїв.
«Ми сильні, тому що ми — українці і нація наша нескорена. 15 травня учитель технологій Тетяна Яголковська провела майстер-клас з учнями 11-А класу з виготовлення „Браслету Перемоги“, які будуть передані нашим захисникам. Перемога вже скоро! Знаємо, віримо, чекаємо!» — підсумували у навчальному закладі.
Подібні сувеніри-обереги створюють у Покровському, Глибокобалківському, Демидівському, Остап’євському навчальних закладах. У школах учні початкових класів малюють малюнки та підписують листи для українських захисників, а середня та старша школи — плетуть обереги.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA