Решетилівка приєдналася до спортивної події «Spring Run»
![Решетилівка приєдналася до спортивної події «Spring Run»](/uploads/2023/05/23/fb_img_16848302242418410.jpg)
Минулих вихідних у Полтаві відбувся третій забіг «Spring Run», до якого долучилися, зокрема, і сотня переселенців.
Захід організував Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприяння Полтавської ОВА та підтримки Полтавського відділення НОК України, Коледжу управління, економіки і права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
Загалом до спортивного заходу приєдналися півтисячі учасників із Решетилівської, Кременчуцької, Миргородської, Полтавської, Мачухівської, Щербанівської громад. Наймолодшому учаснику — 6 років, а найстаршому — 75.
![](/uploads/2023/05/23/fb_img_16848302525211019.jpg)
![](/uploads/2023/05/23/fb_img_16848302474886851.jpg)
![](/uploads/2023/05/23/fb_img_16848302438468903.jpg)
![](/uploads/2023/05/23/fb_img_16848302392898574.jpg)
![](/uploads/2023/05/23/fb_img_16848302358313902.jpg)
![](/uploads/2023/05/23/fb_img_16848302307217961.jpg)
![](/uploads/2023/05/23/fb_img_16848302193944395.jpg)
![](/uploads/2023/05/23/fb_img_16848302149541206.jpg)
Одними із представників Решетилівщини на спортивному заході стали вихованці Центру туризму. Юні спортсмени із Решетилівки успішно подолали обрані дистанції та отримали нагороди.
Учасники долали дистанції 1, 3 та 5 кілометрів. Також відбувся й дитячий забіг — на 500 м. Усі отримали медалі та грамоти фінішера.
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA