Першокласники побували на екскурсії у Шевченківській бібліотеці
![Першокласники побували на екскурсії у Шевченківській бібліотеці](/uploads/2023/05/24/img_20230524_121410_647.jpg)
Наприкінці навчального року учні 1 класу Шевченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В. О. Пащенка відвідали місцеву книгозбірню.
Бібліотекар гостинно зустріла екскурсійну групу. Під час візиту до Шевченківської сільської бібліотеки-філії юні книголюби ознайомилися із правилами поводження з книгами. Діти розглянули книги, які представлені у бібліотеці та ознайомилися із роботою закладу.
«Усі першачки вивчили букви, уміють читати, тож влітку будуть бажаними гостями в бібліотеці. Дитячі книжечки з нетерпінням чекають своїх читачів!» — підсумувала зустріч із школярами бібліотекар Таміла Кулик.
![](/uploads/2023/05/24/img_20230524_121409_876.jpg)
![](/uploads/2023/05/24/img_20230524_121410_452.jpg)
Для школярів візити у бібліотеку — це також можливість спілкування без обмежень у часі у дружній і теплій атмосфері з однолітками.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA