«Книжковий ланцюг єдності»: жителі громади можуть приєднатися до патріотичного флешмобу
![«Книжковий ланцюг єдності»: жителі громади можуть приєднатися до патріотичного флешмобу](/uploads/2023/01/19/326038732_868341094438920_6590499382115441942_n_edited.jpg)
З нагоди державного свята Дня Соборності України, що відзначається 22 січня, Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації проводить у Фейсбуку флешмоб «Книжковий ланцюг єдності».
Умови участі:
1. Кожен учасник робить фото з книгою, автор якої має бути саме з тієї області звідки й сам учасник (книги можуть бути і сучасних письменників, і класиків).
2. Далі ви завантажуєте своє фото з книгою та хештегом #Книжковийланцюгєдності. Додавати фото можна до 22 січня включно. В описі додаєте коротку інформацію про книгу: ПІБ автора і назву книги, а також область звідки ви й автор родом. Також можете додати ще й патріотичне гасло.
У центральній міській бібліотеці ім. О. М. Дмитренка уже приєдналися до тематичного флешмобу. Учасники обрали видання автора Тетяни Горицвіт «Міські пригоди лісової книжки» та Тетяни Домашенко «Служити Богу й Україні…».
![](/uploads/2023/01/19/326127281_906351803706928_2311607504680599873_n_edited.jpg)
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA