Юні піаністки із Решетилівки перемогли у міжнародному мистецькому конкурсі «Warsaw-Toronto»
![Ксенія Сераджим та Євгенія Таран](/uploads/2023/01/24/320895855_886488615721404_8569495166334014991_n.jpg)
Вихованки Решетилівської дитячої школи мистецтв взяли участь у міжнародному традиційному канадсько-українському фестивалї-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Warsaw-Toronto».
Із композицією Тараса Петриненка «Україна», Ксенія Сераджим та Євгенія Таран стали лауреатами І ступеня міжнародного конкурсу. Перемогу дістали у номінації «Інструментальний жанр» у віковій категорії «13-15 років». Викладач — Тетяна Коваленко.
Фестиваль проводиться у партнерстві з канадською онлайн платформоюApplyBoard, яка спрощує процес пошуку, надання документів та їх прийому до вищих навчальних закладів США, Канади і Великобританії для міжнародних студентів, за підтримки Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука.
![](/uploads/2023/01/24/326311152_3444696765787293_2302953875020876618_n.jpg)
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA