Рятувальники Полтавщини отримали потужні генератори
![Фото: Головне управління ДСНС України у Полтавській області](/uploads/2023/01/24/327158184_880935766482518_7613777960922092059_n.jpg)
Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні передали для рятувальників Полтавщини два генератори великої потужності.
Нові пристрої будуть використовуватися для забезпечення діяльності підрозділів обласної Служби порятунку «101» під час відключення електропостачання, а також для забезпечення електроенергією зведені загони, які працюватимуть в польових умовах.
Начальник Головного управління Володимир Салогуб та представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста оглянули обладнання та обговорили подальшу співпрацю.
![](/uploads/2023/01/24/323423683_729474448573581_9168798995333283536_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/24/327008984_892732205484054_5813368253679063271_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/24/327156199_1504205070089409_2373156760496509761_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/24/327165901_582840663689718_5508392700867365878_n.jpg)
![](/uploads/2023/01/24/323430537_874940267148455_7380858058912599869_n.jpg)
«Дякую партнерам за підтримку. Наша співпраця вкотре дає результати, які допоможуть рятувальникам ефективніше виконувати свою роботу в умовах воєнного стану. Перед нами стоїть багато викликів, але завдяки допомозі справжніх друзів впораємося з усім», — зауважив Володимир Салогуб.
Олександр СТЕПАНЕНКО, Решетилівщина.UA