КП «Покровський комунгосп» продовжує дбати про чистоту у громаді
81
![КП «Покровський комунгосп» продовжує дбати про чистоту у громаді](/uploads/2023/01/25/image_search_1674644359517.jpg)
Традиційно двічі на місяць працівники комунального підприємства «Покровський комунгосп» збирають та вивозять побутові відходи із населених пунктів нашої громади.
У середу, 25 січня, з 9-ї ранку комунальники займалися вивезенням сміття у селі Покровське по вулицях Калинова, Полтавський шлях, Гоголя, Степова, Привокзальна, провулку Садовий. А також зібрали непотріб у Кукобівському старостаті.
Варто зазначити, що громадянам, які не заключили договір, вивозити сміття категорично заборонено.
Нагадуємо, що вчасна сплата за послуги вивезення побутових відходів — це гарантія ефективної та стабільної роботи комунального підприємства.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA