Військові отримали установки Старлінк від Полтавщини
442
![Військові отримали установки Старлінк від Полтавщини](/uploads/2023/01/25/img_20230125_144243_415.jpg)
Військовослужбовці продовжують отримувати системи супутникового зв’язку Старлінки, які на фронт передають представники обласної влади.
Про це повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький:
«Військові скинули фото Старлінка, який ми закупили коштом обласного бюджету та відправили на передок. Напрямок не називатиму, але він один із найгарячіших. Саме там найбільша потреба в зв’язку. Це не перший і не останній Старлінк, — прокоментував у своєму телеграм-каналі Олександр Біленький. — Дякую кожному, хто працює та сплачує податки. Уся допомога можлива лише завдяки вам. Фронт — для Перемоги, а ми для фронту! Слава ЗСУ!»
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA