На Полтавщині сьогодні відключатимуть електропостачання по чотири години
871
![На Полтавщині сьогодні відключатимуть електропостачання по чотири години](/uploads/2023/01/26/energo26.jpg)
На території Полтавської області 26 січня застосують графік погодинного відключення електроенергії. Енергетики відключатимуть по дві черги споживачів електроенергії. Без світла кожна буде по чотири години, із електропостачанням — дві.
«Планується застосовувати графік погодинного відключення електроенергії з одночасним вимкненням двох черг — основної та додаткової. Вкотре закликаємо мешканців області економніше користуватися побутовими приладами, освітленням та електроопаленням. Від цього залежить стабільна робота електромереж області», — повідомляють у АТ «Полтаваобленерго».
Михайло ЧУБ, Решетилівщина.UA