Кошти на радіостанцію для Віталія Семенова зібрали за два дні
![Фото ілюстративне](/uploads/2023/01/26/polish_20230126_102425637.jpg)
На початку тижня для нашого земляк Віталія Семенова, який боронить країну на Бахмутському напрямку, відкрили збір коштів на портативну радіостанцію Баофенг.
Вартість радіостанції — 42 тисячі гривень.
Завдяки решетилівським волотерам, рідним та знайомим Віталія, а також усім небайдужим, хто робив репости та донатив, вдалося зібрати усю суму для купівлі радіостанції. Збір закрили за два дні. Незабаром радостанція буде придбана і допомагатиме військовому боронити землю від ворогів.
Нагадаємо, що решетилівські волонтери продовжують збір для нашого Артема Піцика. Чоловік нині на передовій і йому вкрай потрібна допомога у придбанні снайперського прицілу для роботи вночі. Картка для збору коштів незмінна — 4441 1144 5667 6665.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA