У суботу непосидючих дітлахів громади запрошують на скелелазіння
334
![У суботу непосидючих дітлахів громади запрошують на скелелазіння](/uploads/2023/01/28/polish_20230128_110502460.jpg)
Традиційно щовихідних на базі ДЗН «Решетилівський професійний аграрний ліцеї імені І. Г. Боровенського» організовують тренування зі скелелазіння для активної молоді Решетилівської громади.
Цього тижня тренування відбудуться у суботу, 28 січня. Із 12-00 до 14-00 запрошують спробувати свої сили на скеледромі найменших учасників, а о 14-00 — чекають досвідчених спортсменів.
Нагадаємо, що кожне заняття проходить у два етапи: перший етап — це тренування для наймолодших скелелазів та новачків, а другий — для досвідчених спортсменів, які регулярно відвідують заняття та беруть участь у змаганнях.
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA