Решетилівські спортсмени завоювали перемоги на Кубку області з греко-римської боротьби
943
![Решетилівські спортсмени завоювали перемоги на Кубку області з греко-римської боротьби](/uploads/2023/09/10/img_20230910_220121_012.jpg)
Цими вихідними у місті Миргород відбувся Кубок Полтавської області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків до 15 років.
У змаганнях взяли участь 70 юних спортсменів з різних куточків Полтавської області. За перемогу змагалися борці із Кременчука, Полтави, Лубен, Решетилівки, Диканьки, Миргорода, Гребінки.
Нашу громаду традиційно представляла команда юних борців Решетилівської дитячо-юнацької спортивної школи — вихованці тренера й наставника Валерія Славка.
![](/uploads/2023/09/10/img_20230910_220120_317.jpg)
![](/uploads/2023/09/10/img_20230910_220121_046.jpg)
![](/uploads/2023/09/10/img_20230910_220120_262.jpg)
![](/uploads/2023/09/10/img_20230910_220120_323.jpg)
У ваговій категорії 41кг першість завоював Лобас Нікіта. У ваговій категорії 44 кг другу сходинку посів Гайдук Максим, третє місце — Хаєрбеков Рустам. У ваговій категорії 57 кг друге місце виборов Бреус Віталій.
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA