Перший в Україні навчально-науковий центр ментального здоров’я запрацював на Полтавщині
392
![Перший в Україні навчально-науковий центр ментального здоров’я запрацював на Полтавщині](/uploads/2023/09/11/img_20230911_083008_605.jpg)
Центр ментального здоров’я відкрили на базі Полтавського державного медичного університету невипадково.
Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
«Новостворений підрозділ стане місцем обміну знаннями та досвідом між спеціалістами у сфері психосоціальної підтримки, комунікації державних і неурядових організацій. Мета одна — навчити долати стрес і наслідки пережитих травм, запобігти розвитку психічних і поведінкових розладів у населення. Відновимо людину — відновимо країну!», — підсумував Лунін.
![](/uploads/2023/09/11/img_20230911_083008_089.jpg)
![](/uploads/2023/09/11/img_20230911_083007_770.jpg)
До роботи центру залучені сім кафедр вишу.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA