Залишилося зібрати близько 10 тисяч, щоб замовити рації для бійців 79 ДШБ
![Залишилося зібрати близько 10 тисяч, щоб замовити рації для бійців 79 ДШБ](/uploads/2023/09/12/image_search_1694490435177.jpg)
Другий тиждень решетилівські волонтери ведуть збір коштів на дві рації Моторолла на Мар’їнський напрямок, де захищають країну від ворогів військові із 79-ї ДШБ.
Нещодавно бійці втратили прилади внаслідок ворожого обстрілу. Залишитись без зв’язку на передовій вкрай небезпечно. Тому команда однодумців терміново збирає кошти на дві сучасні рації.
Завдяки підтримці небайдужих благодійників, розголосу у соцмережах та ЗМІ, скарбничка збору має близько 30 тисяч гривень. Вартість одного приладу — 20 тисяч гривень. Щоб придбати дві рації необхідно зібрати ще близько 10 тисяч гривень.
«Друзі, ми майже це зробили! Ще трішки і рації поїдуть до хлопців на фронт. Прошу долучатися до збору усіх небайдужих», — звертається до однодумців Наталія Василенко.
Карта для збору коштів:
4441 1144 6500 6227
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA