Голова обласної ради привітав зі святом полтавських рятівників
![Голова обласної ради привітав зі святом полтавських рятівників](/uploads/2023/09/16/img_20230916_120044_518.jpg)
Цієї неділі, 17 вересня, в Україні відзначається День рятівника.
Це професійне свято працівників цивільного захисту населення — аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Напередодні професійного свята із працівниками Головного управління ДСНС України у Полтавській області зустрівся голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Привітав з нагоди свята та нагородив надзвичайників відзнаками Полтавської обласної ради.
![](/uploads/2023/09/16/img_20230916_120044_040.jpg)
![](/uploads/2023/09/16/img_20230916_120422_057.jpg)
![](/uploads/2023/09/16/img_20230916_120422_756.jpg)
![](/uploads/2023/09/16/img_20230916_120422_128.jpg)
![](/uploads/2023/09/16/img_20230916_120422_483.jpg)
![](/uploads/2023/09/16/img_20230916_120421_961.jpg)
![](/uploads/2023/09/16/img_20230916_120422_047.jpg)
«Рятівники зараз мають потрійне навантаження. Бо не лише працюють в тилу, а й стоять пліч-о-пліч із захисниками та захисницями на передовій. Розміновують деокуповані території, евакуюють людей з прифронтових зон, рятують обʼєкти критичної інфраструктури, ліквідують наслідки ворожих обстрілів по всій Україні», — написав у своєму Телеграм-каналі Олександр Юрійович і принагідно ще раз подякував за героїчну роботу.
Михайло ЧУБ, Решетилівщина.UA