Софія Кребсс завоювала «золото» на обласному турнірі з класичного жиму лежачи
623
![Софія Кребсс завоювала «золото» на обласному турнірі з класичного жиму лежачи](/uploads/2023/09/18/img_20230918_082108_671.jpg)
Минулих вихідних місті Полтава проводився обласний турнір з класичного жиму лежачи.
![](/uploads/2023/09/18/img_20230918_082109_182.jpg)
![](/uploads/2023/09/18/img_20230918_082108_490.jpg)
Решетилівку традиційно представляли вихованці секції пауерліфтинга Решетилівської ДЮСШ. Пауерліфтери тренуються під пильним наглядом тренера та наставника Тетяни Зубрицької.
У результаті змагань, перше місце завоювала Софія Кребсс. Варто відзначити і Зінченко Нікіту, який гідно змагався та виборов четверте місце на змаганнях.
«Це перші змагання в цьому навчальному році, після канікул починаємо набирати розгон! Результатом задоволені, але далі краще», — підсумувала результати своїх вихованців Тетяна Зубрицька.
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA