Решетилівщина збирає кошти на шолом для військового Миколи Куліша із Білоконів
299
![Решетилівщина збирає кошти на шолом для військового Миколи Куліша із Білоконів](/uploads/2023/09/18/polish_20230918_09071245001.jpg)
Черговий терміновий збір коштів ініціювала решетилівська волонтерка Наталія Василенко.
Цього разу збирають гроші, щоб придбати захисний шолом для військового із села Білоконі Миколи Куліша. Вартість — 20 тисяч гривень. Хоча сума чимала, але наш захисник сподівається на підтримку та небайдужість земляків.
«Миколка 16 вересня відправився у складі 58 бр на Донецький напрямок. Прошу максимально відповідально віднестися до збору. Прошу долучатися всіх земляків, друзів, знайомих», — звертається до однодумців Наталія Василенко.
Номер карти для «донатів»: 4441 1144 6500 6227
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA