Колотіївські дошкільнята знайомляться із роботою місцевої книгозбірні
334
![Колотіївські дошкільнята знайомляться із роботою місцевої книгозбірні](/uploads/2023/09/28/img_20230928_213921_527.jpg)
Цього тижня найменші жителі громади завітали до Колотіївської сільської бібліотеки-філії на екскурсію.
Хлопчики та дівчатка ознайомилися із принципом роботи книгозбірні, розглянули літературу для дітей, а також, користуючись нагодою, привітали бібліотекаря Надію Пальонку із Днем бібліотек.
«В Колотіївській сільській бібліотеці — філії був проведений екскурс дітлахам з садочку. Подарували квіти та зробили аплікації. Діти поринули у світ книжок, розглядали казки та щось гамірно обговорювали між собою», — підсумувала візити дошкільнят Надія Пальонка.
![](/uploads/2023/09/28/img_20230928_213922_164.jpg)
![](/uploads/2023/09/28/img_20230928_213922_243.jpg)
Подібні зустрічі стали традиційними для місцевої книгозбірні, адже у громаді переконані, що прививати любов до книги потрібно із раннього віку.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA